fbpx

Wystąpienie dla Tymka

,, To dla Ciebie Tymku przedszkolaki ze słupeckiej Kreskówki, dzieci niewiele starsze od Ciebie, przełamują tremę i debiutują na scenie…” takie słowa padły podczas środowego wieczoru 16 marca br. w sali kina Sokolnia, która zgromadziła rodziców, dzieci, zaproszonych gości, sympatyków Kreskówki oraz Męskiego Chóru Kameralnego Quarta z Zagórowa i akordeonisty Antoniego Słowińskiego.

Wszyscy razem zaśpiewali i zagrali dla Tymona Kamińskiego, mieszkańca Słupcy, przez babcię Gabrielę nazwanego ,,małym bojownikiem”, który od grudnia ub. roku dzielnie walczy o zdrowie i życie.

Akcja, której inicjatorem było Przedszkole Kreskówka nr 3 w Słupcy, wzbogaciła konto bankowe Tymona o kwotę przekraczającą 3 500 zł.

Dziękujemy serdecznie osobom zaangażowanym w przygotowanie i realizację przedsięwzięcia: Radzie Rodziców, Dyrekcji i pracownikom MDK w Słupcy, Chórowi Quarta i muzykowi Antoniemu S., społeczności SP nr 1 im. KEN w Słupcy oraz wszystkim uczestnikom spotkania. Dziękujemy za przychylność, życzliwość i otwartość serca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *